Od 1. července do konce srpna můžete shlédnout v knihovně ve Střelicích výstavu výtvarného oboru. Výstava představuje absolventy I. stupně za školní rok 2021/2022. Adéla Škárková a Barbora Janulíková svou závěrečnou práci pojaly jako přípravu na umělecké školy, Miroslav Audy si zvolil téma “Známá vozidla”, Adriana Anna Kamenická nazvala své práce “Nadpřirozené bytosti” a Eliška Kremláčková tvořila kresby na téma “Fiktivní postavy”. Můžete zde vidět i výběr prací žáků z výstavy s názvem Proměny krajiny, která proběhla 21. – 24. června v sále OÚ Střelice. Výstava je přístupná v otevírací době knihovny vždy v pondělí a ve středu v čase 8.30 – 11.00 a 15.00 – 18.00 (mimo pondělí 4. července), srdečně zveme k návštěvě.